לאחר שנים של עשייה מרובה בתעשיית האופנה בכלל ובענף ההלבשה התחתונה בפרט, מותג Hermosa כיום מחפש להרחיב את הפעילות העסקית שלו, ואתם יכולים לקחת חלק בצמיחת אחד ממותגי ההלבשה התחתונה הכי חזקים בארץ.

מעוניינים להיכנס לענף ההלבשה התחתונה כשהגב העסקי והמקצועי שלכם הוא אחד ממותגי ההלבשה התחתונה המובילים בארץ? בעקבות פניות מרובות של לקוחות המעוניינים לדעת היכן יש חנויות פיזיות של מותג hermosa, אנו מחפשים בעלי חנויות שיהוו שותפים אסטרטגיים למכירת מוצרי המותג שלנו. hermosa עושים גם סיטונאות עכשיו, המשיכו לקרוא לפרטים נוספים.

מותג Hermosa – סיטונאות והזמנות קטנות להלבשה תחתונה

עקב ההתרחבות העסקית של מותג הרמוסה, אנחנו מחפשים חנויות באזורים שונים ברחבי הארץ, כאשר המטרה היא לאתר חנויות אשר מעוניינות להוביל ולשווק את מותג הרמוסה תוך קבלת הדרכה מלאה מצוות מנוסה בעל מוניטין של שנים בתעשיית ההלבשה התחתונה.

אנו נסכם עם חנות 1 בלבד בערים קטנות ובינוניות, ועד 2 חנויות בערים גדולות באזורים שונים בארץ. המטרה להגיע לפריסה ארצית, תוך כדי מתן היתרון של זמינות מלאה ומקיפה, הדרכה מדוקדקת וסיוע בכל מה שצריך מעבר ובהתאם לתנאי הסכם התקשרות.

מה מותג Hermosa מציע לחנויות?

מותג hermosa מציע לחנויות מגוון אפשרויות, לרבות הזמנה בסיטונאות של הלבשה תחתונה וקבלת הטבות והנחות משמעותיות. כמו כן, אנחנו מאפשרים הזמנות קטנות, ואנחנו מספקים דגמים ייחודיים של הלבשה תחתונה באיכות אחרת, בסגנון מיוחד ובסטייל ייחודי מאוד.

אנו תמיד אמונים על אספקת דגמים מתחדשים ברצף ולא רק בכל עונה, ובכך אנחנו דואגים שמוצרינו תמיד יהיו רבגוניים. בנוסף, אנו מספקים לחנויות הפניות מלקוחות, כלומר אנחנו מפנים אליכם לקוחות שפונים אלינו ומחפשים חנות לפי עיר או אזור מגורים.

למה לבחור דווקא במותג הרמוסה?

למען האמת, ישנם אלפי מותגי הלבשה תחתונה ומעצבים ברחבי העולם. לכולם יש סגנונות ועיצובים ייחודיים משלהם שהם רוצים למכור ללקוחות שלהם באמצעות פרסומות או מסעות מכירות. אם כך, למה לבחור דווקא במותג הרמוסה?

התשובה הקצרה היא, שמותג הרמוסה הוא מותג צומח שמצליח כבר עכשיו להוביל במכירות, למרות היותו יחסית חדש בשטח. אבל בניגוד למותגי הלבשה תחתונה שכבר קיימים 20 שנים ואולי גם יותר, עם הרמוסה אתם יכולים לצמוח ולהנות מהצמיחה של מותג צעיר, רענן וכזה שנשים רבות מחפשות אותו על המדפים (ולא רק על המדפים המקוונים בחנויות האינטרנט).

סיטונאות הלבשה תחתונה לחנויות

בסופו של דבר, תעשיית ההלבשה התחתונה היא עסק ענק עבור סיטונאים, קמעונאים ויצרנים. זה שוק מאוד תחרותי ואם אתם רוצים להצליח בו, אתם צריכים להקפיד על כל כללי המשחק. כלל האצבע הראשון הוא, לבחור נכון את החברה או המותג איתם תעבדו ותזמינו מהם מוצרים. למשל, אתם צריכים שיהיה שירות לקוחות איכותי ויעיל, זריז ופותר בעיות כאשר הן צצות.

אתם צריכים לדעת מי החברה, מה היא משווקת, מה איכות המוצרים שלה, כיצד היא נמכרת בחנויות אחרות וכולי. כל זאת ועוד, הם פרטים ופרמטרים שתוכלו לקבל מאיתנו בשקיפות מלאה. מותג הרמוסה מאמין בעבודה שקופה למען הצלחה בטוחה.

בין אם אתם ממוקמים בחלק זה או אחר של הארץ, מותג הרמוסה מזמין אתכם כבר עכשיו לקבל את כל הפרטים הנדרשים לכם כדי שתוכלו להתחיל לשווק בחנות שלכם את אחד המותגים החזקים בשנים האחרונות בארץ.

מעוניינים בהזמנות קטנות או גדולות יותר? צרו עמנו קשר כעת לקבלת פרטים נוספים והתאמת הזמנה לפי צרכיכם העסקיים.